Feriends
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Feriends

DosT o RefiGH

الرئيسيةمكتبة الصورأحدث الصورثبت نامورود

شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه

2 مشترك
نويسندهپيام
ali Alavi
عضو جدید فروم
عضو جدید فروم
ali Alavi

تعداد پستها : 41

شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه Empty
پستعنوان: شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه   شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه I_icon_minitimeالسبت ديسمبر 12, 2009 3:34 pm

براي هر نفر جداگانه درست بشه
لچه ها از اونجايي كه وقت ندارم ويا وقتي كه من ميام و شما رو نميبينم و الان هم كه قربون ياهو بشم هميشه خدا خرابه
كسي كاري داشت يه تاپيك جدا گونه براي خودش داشته باشه Zabon و اونجا اگه بچه ها كاري داشته باشن كه زياد شخصي نيست بگين كه وقتي اومديم بتونيم بخونيم
مثلا من الان اگه اينهايي كه نبودم و پشت من حرف زده بودن رو گير مياوردم ميدونستم چيكارشون كنم حيف كه وقت ندارم Sad
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Hossein
Admin
Admin
Hossein

تعداد پستها : 179

پستعنوان: رد: شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه   شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه I_icon_minitimeالسبت ديسمبر 12, 2009 6:00 pm

ali Alavi نوشته است:
لچه ها از اونجايي كه وقت ندارم ويا وقتي كه من ميام و شما رو نميبينم و الان هم كه قربون ياهو بشم هميشه خدا خرابه
كسي كاري داشت يه تاپيك جدا گونه براي خودش داشته باشه Zabon و اونجا اگه بچه ها كاري داشته باشن كه زياد شخصي نيست بگين كه وقتي اومديم بتونيم بخونيم
مثلا من الان اگه اينهايي كه نبودم و پشت من حرف زده بودن رو گير مياوردم ميدونستم چيكارشون كنم حيف كه وقت ندارم Sad

نه بیا یه تایپک حال گیری درست کن بهتر میشه

اینطوری هر کسی یه تایپک داشته باشه هر کی میره تو بخش خودش و قره قاطی میشه Idea Soal
https://101feriends.forumfa.net
ali Alavi
عضو جدید فروم
عضو جدید فروم
ali Alavi

تعداد پستها : 41

پستعنوان: رد: شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه   شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه I_icon_minitimeالأحد ديسمبر 13, 2009 3:12 pm

Hossein نوشته است:
ali Alavi نوشته است:

نه بیا یه تایپک حال گیری درست کن بهتر میشه

اینطوری هر کسی یه تایپک داشته باشه هر کی میره تو بخش خودش و قره قاطی میشه Idea Soal

خب شما مديري ديگه چي ميشه بهت بگم
بچه ها جاتون خالي يه شب بازداشگاه خوابيديم خيلي حال داد Zabon

شخصي هر شخصي يه تاپيك جدا داشته باشه
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1